Co kavárna nabízí

Kavárna není jen obyčejnou kavárnou, ale kavárnou s creperií (= palačinkárnou). V naší Café – creperies Na Cestě najdete nejrůznější druhy palačinek na sladko i na slano, chutné dezerty a ti z vás, kteří palačinkám úplně neholdují, každý den nové obědové menu. Samozřejmostí je vynikající zmrzlina Carte d´Or a sortiment nealkoholických nápojů zaměřený na české výrobce. Vynikající čaje odebíráme od děčínské firmy Valdemar Grešík – Natura, která se zabývá přípravou, mícháním i distribucí čajů a bylinek do celého světa.
 
Protože naše organizace podporuje ekologický a humánní přístup k životnímu stylu, najdete v naší provozovně fair trade zboží. Celý sortiment kávy pochází z první pražírny fair trade kávy ve střední Evropě – Mama&Coffee. Certifikační známka Fairtrade je záruka, že kvalita této kávy byla ověřena v souladu s přísnými mezinárodními standardy nezávislé organizace Fairtrade (více info na www.profairtrade.cz). Nabízené druhy kávy mají vynikající chuť a překvapivě nízkou cenu za vysokou kvalitu.
 
Akce
 
Kavárna je v sezóně květen - září navštěvovaná především turisty a lidmi, kteří přicházejí na děčínský zámek za kulturou a společenskými akcemi. Abychom i v době, kdy končí sezónní turistický ruch, mohli být pro návštěvníky přitažliví, doplňujeme od podzimu do jara nabídku kulturních a společenských akcí na zámku s bohatým programem na každý měsíc.
 
Děčínští návštěvníci tak mohou ochutnat z množství zajímavých akcí – přednášky, výstavy, večery poezie, zajímavé koncerty, diskuse, vzdělávací akce, promítání, tématické týdny s gurmánskými ochutnávkami. Kavárnu je možné pronajímat i pro jakékoliv firemní a prezentační aktivity, pro něž jsme schopni zajistit kompletní zázemí.