Navigace

Jak se k nám dostanete
 
 
 Autobusem č. 1, 2, 7
 Z vlakového nádraží (ul. Čsl.mládeže) pojedete přes Labské nábřeží, Tyršův most na stanici Myslbekova, kde vystoupíte. Od autobusové zastávky půjdete Pohraniční ulicí až na Zámecké náměstí a Dlouhou jízdou přímo na zámek, kde na Hlavním nádvoří najdete naší kavárnu.

Autem
Ze směru Ústí n/L
Pokračujte Ústeckou ul. směr Liberec, uprostřed Nového mostu odbočte směr centrum, parkování hledejte v ulici Fügnerova nebo pod ulicí Bočná (u Zámeckého rybníka) a pěšky Dlouhou jízdou k zámku.
Ze směru Teplice
Po příjezdu do Děčína pokračujte stále po Teplické ul. směr Liberec, uprostřed Nového mostu odbočte směr centrum, parkování hledejte v ulici Fügnerova nebo pod ulicí Bočná (u Zámeckého rybníka) a pěšky Dlouhou jízdou k zámku.
Ze směru Liberec
Po příjezdu do Děčína pokračujte stále po Kamenické ul. směr centrum, na kruhovém objezdu směr Ústí nad Labem a na následující křižovatce odbočte vpravo. Parkování v ulici Fügnerova nebo pod ulicí Bočná (u Zámeckého rybníka) a pěšky Dlouhou jízdou k zámku.
Ze směru Hřensko
Loubskou ul. až do Děčína, směr centrum, na kruhovém objezdu směr Liberec, na dalším kruhovém objezdu směr Ústí nad Labem, na následující křižovatce odbočte vpravo. Parkování v ulici Fügnerova nebo pod ulicí Bočná (u Zámeckého rybníka) a pěšky Dlouhou jízdou k zámku.